השירותים שלנו

-01-

מבני מגורים -
יזמות

הניסיון הרב והאופי היזמי הבלתי מתפשר, הם שם דבר בחברת גרינפל יזמות  גם בנושא הבניה למגורים.

כחברה יזמית ומבצעת אנחנו מאתרים את הקרקע ורוכשים אותה. מנהלים את התכנון עם כל משרדי האדריכלות מהשורה הראשונה, ומבצעים את הבנייה האיכותית העומדת בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים עד לגמר הפרויקט.

גם בעסקות קומבינציה או בפרויקטים של התחדשות ופינוי- בינוי,  שבהן בעלי הקרקע מקבלים חלק מהדירות לאחר שנבנה הבניין, אנחנו בגרינפל יזמות ובניה מנהלים את כל תהליכי העבודה, משלב הוצאת ההיתר והעבודה מול הרשויות, הבניה ומכירת הדירות.

חתומים על ההצלחות, אחראים על האיכות! כחלק מאיכות השירות אנו מלווים את בעלי הדירות שלוש שנים לאחר גמר הבניה וקבלת טופס 4, כדי לוודא שאין תקלות ולטפל בליקויים. כדי שיהיה לכם שקט נפשי ובטחון מלא לאורך כל הפרויקט וגם לאחריו. בנייני מגורים

-02-

מבני ציבור

בשנים האחרונות, העמיקה החברה מאוד את פעילותה בתחום ובאמתחתה פרויקטים רבים הן של תמ"א 38 והן של פינוי בינוי בעיקר בירושלים ובית שמש הכולל מאות יח"ד. נכון להיום סיימה החברה ואכלסה פרויקט ראשון של תמ"א 38 ובנוסף נמצאים פרויקטים נוספים בשלב היתרים וביצוע וכן פרויקטים של פינוי בינוי מצויים בסיום שלב אישור התב"ע לאחר כ-95% חתימות דיירים ואחרים מצויים בשלבי החתמות ותכנון מתקדמים.

-03-

בתים פרטיים

25 שנים של ניסיון, דור שני בתחום. התחומים בהם אנו מתמחים: שיפוץ קומפלט של דירה, ביצוע עבודות גבס, ריצוף, פרקטים, שטיחים, תקרות. הרכבת חלונות, דלתות, אלומיניום וזגגות. עבודות חשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר, תקשורת.
בנייה ושיפוצים לעסקים: מסעדות, משרדים ועוד.
בנייה ושיפוצים לבתים פרטיים: פנים וחוץ.
עמידה בלוחות זמנים.
עבודותינו מבוצעות לפי תקנים מחמירים. עבודותינו מפוקחות ע"י מהנדסי בנייה. אנו עובדים בשת"פ עם אדריכלים ומעצבי פנים. 

נשמח לעמוד לשרותכם

צריכים לשפץ? יש לכם רעיון ליזמות?
בואו לפגישת ייעוץ לא עלות